Verhoging kiesdrempel als gedroomde oplossing 5 december 2025 Is versplintering het echte probleem van de politieke crisis?
De verdwenen regiostem 14 februari 2025 Het bestaande kiesstelsel kan al simpel zorgen voor regionale vertegenwoordiging.
Afscheid van de evenredige vertegenwoordiging 23 augustus 2024 Oudere gedachten over de democratie krijgen in ons land nieuwe actualiteit.
Ieder kiesstelsel heeft voor- en nadelen 1 september 2023 Aan het bevorderen van regionale vertegenwoordiging zitten ook nadelen.
Sleutelen aan de Kieswet 6 januari 2023 Versplintering verzwakt het parlementaire tegenspel. Daar moet wat aan worden gedaan.
Niet gestelde en dus onbeantwoorde vragen 12 juni 2020 De Tweede Kamer hield nog geen fundamenteel debat over het rapport van de Staatscommissie-Remkes.
Een gat van zeven miljoen 20 september 2019 Bij discussies over de representativiteit van de Tweede Kamer blijft het ledental buiten beschouwing. Waarom eigenlijk?
Het 'algemene' van ons kiesrecht 24 mei 2019 Wanneer is algemeen kiesrecht eigenlijk daadwerkelijk algemeen?
Relatie die je met een lampje moet zoeken 30 november 2018 Er is geen relatie tussen provincies en de Eerste Kamer. Waarom kiezen Statenleden dan de Eerste Kamerleden?